O projektu mcmuzeavprirode.cz

Jsme rádi, že vás zaujal náš web mcmuzeavprirode.cz. Zajímá vás více informací o tomto projektu? Pojďme se podívat trochu detailněji na tento web a odpovíme na nejčastější dotazy našich návštěvníků.

Základní shrnutí informací na tomto portále

Náš projekt se zabývá informacemi o českých, evropských i světových muzeích v přírodě. Přinášíme informace o aktuálních programech v konkrétních skanzenech, ale také informujeme o novinkách v prohlídkách, omezeních a změnách v harmonogramu konkrétních skanzenů.

Nejčastější dotazy našich návštěvníků

Vydáváte i tištěného průvodce?

Bohužel nikoliv. Náš projekt je čistě online a snažíme se pokrýt co nejvíce informací a přinášíme aktuality a změny co nejrychleji to je možné. Pokud bychom měli tištěného průvodce, nemohl by být tak informačně hodnotný, jelikož programy skanzenů se každý rok mění. To by pro nás znamenalo neustálé tisknutí aktualizovaných tiskovin.

Jste komerční, neziskový, nebo státní projekt?

Náš web je čistě dobrovolnická záležitost. Ano, má nějaké příjmy. Tyto příjmy ale tak akorát pokryjí náklady na provoz webu a redaktorům jde pouze kapesné za práci. Nejsme pod žádnou organizací ani firmou. Jedná se čistě o pár lidí, kteří milují uchovávání lidových tradic.

Můžeme nějak web podpořit?

Určitě budeme rádi. Podpořit ho můžete nejvíce tím, že zde budete hledat pravidelně informace a tím se vám bude zobrazovat reklama našich partnerů. Dále budeme rádi, pokud náš projekt nasdílíte na své sociální sítě, aby se informace dostaly k většímu okruhu lidí.